Ballina Lajme nacionale Depozita e ujit fluturon nga tarraca në rrugë, shpëtojnë mrekullisht kalimtarët (FOTO)

Depozita e ujit fluturon nga tarraca në rrugë, shpëtojnë mrekullisht kalimtarët (FOTO)

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Era e fortë që ka përfshirë vendin tonë që prej paradites së sotme vijon të jetë prezentë, ndërsa kanë filluar edhe dëmet para të shkaktuar në kryeqytet. Në zonën e Komunës së Parisit një depozitë ka rënë nga tarraca e pallatit duke u përplasur në trotuar.

Për fat të mirë nuk ka pasur persona të lënduar. Era e fortë nuk kurseu as pemë e Vitit të Ri të vendosur në “Sheshin Skënderbej”, ndërsa moti i keq me temperatura në minus prite të jenë prezente në vendin tonë dhe gjatë dy ditëve në vijim, sipas meteorologëve.

---- ----
----
----- ----
-----