Ballina AKTUALE Dëmtohet dekorimet e ndriqimit për festat e fundvitit në Bujanoc (Video)

Dëmtohet dekorimet e ndriqimit për festat e fundvitit në Bujanoc (Video)

237
SHPËRNDAJE

Komuna e Bujanocit sot në mbrëmje ka publikuar një video të filmuar nga një qytetarë Shqiptarë, e ku disa persona të panjohur kan dëmtuar ndriqimin e dekurimeve të fundvitit në komunën e Bujanocit.

Personat e panjohur në video dëgjohen duke folur në gjuhën Serbe, por nuk duket qartë pamja e tyre, dhe nuk është e sigurit nacionaliteti i tyre pasi që nuk shihet në video fytyra e tyre, në profilin zyrtar të komunës së Bujanocit është publikuar kjo video./BujanociNet/