Ballina Lajme nacionale Debate: “Histori” e hidrocentraleve në Kosovë

Debate: “Histori” e hidrocentraleve në Kosovë

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Komisioni parlamentar hetimor për hidrocentralet

Gjatë ditës edhe hidrocentralet ishin temë e ballafaqimit të komisionit parlamentar hetimor për këtë problem, që jorrallë ka ngjallur reagime të qytetarëve. Ministri i Zhvillimit Ekonomik dhe i Ambientit Blerim Kuçi raportoi para deputetëve./21Media

The post Debate: “Histori” e hidrocentraleve në Kosovë appeared first on RTV21.

---- ---- ----
-----