Ballina Sport De Rossi merr vendimin për të ardhmen

De Rossi merr vendimin për të ardhmen

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pavarësisht se ishte shumë e vështirë të ndahej nga klubi pasi dëshira ishte shumë e madhe që të qëndronte por klubi nuk ja plotësojë kërkesën duke mos i rinovuar kontratën. Dhe gjithçka mes tyre u mbyll duke i dhënë lamtumirën njëri-tjetrit megjithëse ishte e hidhur.

Shumë oferta erdhën në drejtim të lojtarit nga Serie-A dhe Amerika por e ardhmja e tij dukej shumë pranë Fiorëntinës dhe klubi ishte i gatshëm për një kontratë.

Mesa duket, De Rosi nuk është bindur për të vazhduar, apo ndoshta nuk ka mundur ta shohë veten me një fanellë, e cila nuk është ajo e Romës. De Rosi, tashmë me shumë mundësi do të nisë një eksperiencë të re në fushën e trajningut.

The post De Rossi merr vendimin për të ardhmen appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
-----