Ballina Showbiz Dasmë tjetër në estradë, martohen Eni Koçi dhe Genc Prevlukaj

Dasmë tjetër në estradë, martohen Eni Koçi dhe Genc Prevlukaj

58
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Martohen Eni Koçi dhe Genc Prevlukaj.

Jemi në ditët e fundit të vitit 2019, një vit me shumë ngjarje në showbizz e jo vetëm, por duket se viti 2020 do të shënojë të tjera ngjarje të rëndësishme.

“ThumbOn” i OraNews ka zbuluar ekskluzivisht se, çifti i njohur dhe konfirmuar tashmë, Eni Koçi dhe Genc Prevlukaj do t’i japin fund beqarisë në vitin 2020 me një ceremoni madhështore, dasmë e madhe.

Kujtojmë se Eni dhe Genci janë në lidhje prej kohësh.

---- ----
----
----- ----
-----