Ballina LifeBizare Dasma madhështore e Gaz Pajës, ja dhurata e veçantë që mori nga...

Dasma madhështore e Gaz Pajës, ja dhurata e veçantë që mori nga kolegët e Portokallisë (FOTO)

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aktori i Portokallisë Gaz Paja u martua vetëm pak kohë më parë, në një dasmë madhështore në kryeqytet. Por, për dhuratat që ai ka marrë në këtë ditë të veçantë nuk kemi mësuar shumë.

Aktorja, Delinda Disha ka rrëfyer se të gjithë së bashku, kolegët e Portokallisë i kishin përgatitur një këngë dedikuar aktorit.

“Dasma shkoi shumë mirë, më pëlqeu. Ata e kishin bërë të dy bashkë. Ishte dasmë masive e organizuar… Me thënë të drejtën ishte surprizë për Gazin sepse ne i bëmë dhe në këngë. Kënga ishte për Gazin që u martua, krijoi familje”, u shpreh Delinda Disha në “Thumb”.

Delinda gjithashtu ka shtuar se janë kënaqur shumë në dasmën e kolegut të tyre, sepse atë ditë ishte dhe ditëlindja e Marin Orhanasit dhe atmosfera mes kolegësh ishte fantastike.

---- ---- ----
-----