Ballina Showbiz Dashurohet Dhurata Dora, pamja e fundit dëshmon gjithҫka

Dashurohet Dhurata Dora, pamja e fundit dëshmon gjithҫka

124
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Ajo arriti famë të madhe për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është këngëtarja me më së shumti fansa, shkruan ORAinfo.

Përveç për karrierën e saj si këngëtare, ajo komentohet shumë sidomos për pamjen e saj.

Meqë është aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

E në postimin e fundit ajo mbanë në duar dy trëndafila, njëri prej tyre mbanë të shkruar emrin e saj.

A thua Dhurata tashmë është në një lidhje dashurie!?/ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----