Ballina Lajme Bota/Rajoni Dashuria në kohën e koronavirusit, maskat nuk i ndalin kinezët (FOTOT)

Dashuria në kohën e koronavirusit, maskat nuk i ndalin kinezët (FOTOT)

83
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Prej muajsh tashmë Koronavirusi në Kinë ka marrë 1886 jetë njerëzish, duke bërë që frika të jetë e madhe globalisht sepse të infektuarit kanë shkuar mbi 73 mijë njerëz.

Reuters përmes një albumi me fotografi të veçanta nga Kina ka treguar edhe dashurinë e çifteve pavarësisht përhapjes masive të Koronavirusit në vend.

Këtë album fotografik reuters e ka quajtur ‘Dashuri në kohërat e koronavirusit’, ku mbizotërojnë ngjyrat e kuqe, zemrat dhe lulet për festën e të dashuruarve, Shën Valentini.

---- ----
----
-----
-----