Ballina Lajme nacionale Dardan Molliqaj pëlqen statusin e Isa Mustafës për takimin me VV-në

Dardan Molliqaj pëlqen statusin e Isa Mustafës për takimin me VV-në

21
SHPËRNDAJE

Dardan Molliqaj e pëlqen takimin VV-LDK

Gjatë ditës së djeshme u takuan krerët e Lëvizjes Vetëvendosje dhe LDK-së për të folur për një koalicion të mundshëm qeverisës.

Pas takimit, kryetari i LDK-së postoi një fotografi dhe shkroi se çka ndodhi në takim

Postimin e Isa Mustafës e ka bërë like kundërshtari i tij politik nga radhët e PSD-së, Dardan Molliqaj./insajderi