Ballina Showbiz Dalin pamjet nga dasma madhështore e futbollistit të kombëtares shqiptare

Dalin pamjet nga dasma madhështore e futbollistit të kombëtares shqiptare

176
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Martohet Ermir Lenjani, pamje nga dasma madhështore.

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani i ka dhënë fund beqarisë. Ai dhe partnerja e tij, Herolinda, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni madhështore me rreth 400 të ftuar.

Për argëtimin e mysafirëve u përkujdes këngëtari i mirënjohur, Mehdin Përgjegjaj, i cili ka publikuar edhe pamje nga kjo ceremoni madhështore, transmeton rtv21.

Në një video, shihen dhëndrri dhe nusja teksa hyjnë brenda në sallë. Video Player 00:00 00:04 Kjo do të kujtohet si njëra ndër dasmat më të komentuara në mediat rozë.

---- ----
----
-----
-----