Ballina Lajme nacionale Dalin pamjet, në këtë shtëpi u gjet e zhdukura Remzije Mustafa

Dalin pamjet, në këtë shtëpi u gjet e zhdukura Remzije Mustafa

579
SHPËRNDAJE

Remzije Mustafa është gjetur shënodsh e mirë.

E zhdukur 8 ditë më parë, Remzije Mustafa është gjetur mbrëmë. 59-vjeçarja është gjetur sonte në një shtëpi të pabanuar.

Në kërkim të kësaj qytetareje të kryeqytetit përveç familjarëve, ishin vënë edhe Policia dhe qytetarë vullnetarë.

Remzije Mustafa është gjetur sonte e gjallë, në Prishtinë, në rr. “Sali Nivica”.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë Policia, e cila ka konfirmuar gjetjen e 59-vjeçares. Po ashtu, edhe një autoambulancë është parë në vendin e ngjarjes

Remzije Mustafa është bashkuar me familjen.