Ballina Showbiz Dalin pamjet me skena intime të vajzës së Delijorgjit dhe këngëtarit (FOTO)

Dalin pamjet me skena intime të vajzës së Delijorgjit dhe këngëtarit (FOTO)

110
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një javë më parë Alban Ramosaj mori vëmendjen e të gjithëve me dy foto të postuara në Instagram, ku shfaqej në shtrat me modelen Niki Delijorgji, me të cilën prej kohësh është përfolur për një lidhje. Fotot ishin realizuar gjatë xhirimeve të një videoklipi.

Niki ka debutuar në muzikë me këngën “Unity”, këngë që vjen në bashkëpunim me Albanin. Çifti shfaqen në skena intime duke e treguar publikisht dashurinë e tyre.

Në fund Albani dhe Niki shfaqen në shtrat teksa vështrojnë planetin tokë dhe Niki i thotë Albanit: “Shiko çfarë po ndodh në Tokë. Njerëzit po jetojnë të ndarë. Le të shkojmë në një mision për të ndihmuar në evoluimin e ndërgjegjësimit. Le të mishërohemi dhe të kthehemi tek dashuria pa kushte”.

---- ----
----
----- ----
-----