Ballina Showbiz Dalin pamjet, me cilin këngëtar darkoi mbrëmë Fjolla Morina?

Dalin pamjet, me cilin këngëtar darkoi mbrëmë Fjolla Morina?

78
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U përfol shumë kohëve të fundit për paraqitjen e saj në Skenderaj.

Ajo kishte marrë kritika të shumta për veshjen e saj provokuese para fëmijëve.

E duket se Fjolla Morina e ka tejkaluar edhe këtë moment jo të mirë në karrierën e saj.

Ajo mbrëmë është parë në disponim duke darkuar me këngëtarin e njohur kosovar, Mentor Hazirin.

Vetë këngëtarët kanë ndarë me ndjekësit foto nga takimi i tyre dhe bazuar në to duket se po kalojnë mjaft mirë.

---- ----
----
-----
-----