Ballina Lajme Bota/Rajoni Dalin pamjet/ Kobe Bryant brenda helikopterit privat, para aksidentit fatal (FOTOT)

Dalin pamjet/ Kobe Bryant brenda helikopterit privat, para aksidentit fatal (FOTOT)

113
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Legjenda e basketbollit, Kobe Bryant humbi jetën sëbashku me të bijën e tij 13-vjeçare dhe 7 persona të tjerë, benda helikopterit të tij privat në Kaliforninë e Jugut.

Mediat e huaja kanë publikuar sëfundmi një video brenda helikopterit privat me të cilin ai ka udhëtuar përgjatë oqeanit paqësor dhe shfaqet i qetë duke shijuar pamjen relaksuese.

Kjo video është dy ditë para se të ndodhë aksidenti tragjik, brenda  helikopterit i cili i mori jetën legjendës së basketbollit. Pamjet e shpërndara në Twitter u filmuan nga një pasagjer brenda helikopterit.

---- ----
----
-----
-----