Ballina Lajme nacionale Dalin pamjet, këto ishin momentet e fundit të Sefa Kayas në Prishtinë

Dalin pamjet, këto ishin momentet e fundit të Sefa Kayas në Prishtinë

737
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një person ka humbur jetën sot në magjistralen Prishtinë-Ferizja.

Viktima në aksident ishte menaxheri i dy reperëve të njohur, Azet dhe Mero, Sefa Kaya, mëson Indeksonline.

Gjatë tërë ditës së djeshme, Sefa Kaya së bashku me grupin e reperit Azet, ‘KMN’, ishin në disa lokale të ‘Rrugës B’.

Pastaj, Kaya mbrëmjen e kishte vazhduar në një nga diskotekat e njohura në Prishtinë.

Sefa Kaya është i njohur për ngasjen e shpejt të veturës. Në të kaluarën në Instastory publikonte video duke vozitur shpejtë.

---- ---- ----
-----