Ballina Showbiz Dalin pamjet: Kështu e ‘kalli’ atmosferën mbrëmë Unikkatil në Mitrovicë

Dalin pamjet: Kështu e ‘kalli’ atmosferën mbrëmë Unikkatil në Mitrovicë

78
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Unikkatil është ndër reperët me të njohur në trojet shqiptare.

Ai është një ndër reperët më të suksesshëm shqiptarë i cili prej vitesh ka dhuruar shumë hite për dëgjuesit shqiptarë.

Pavarësisht se nuk i ka këngët me klipe ai është një ndër më të preferuarit nga publiku, mirëpo Unikkatil nuk ka realizuar shumë koncerte gjithashtu.

Koncertet e tij numërohen me gishta, si ai në Prishtinë, Zvicër dhe Durrës dhe i rradhës ishte në Mitrovicë.

Por kur doli para amsës e gjithë atmosfera arriti kulmin. Stadiumi të gjithë njëzër po këndonin këngët e reperit të njohur.

---- ----
----
-----
-----