Ballina Lajme Bota/Rajoni Dalin pamjet e tmerrshme/ Momenti kur qëllohet për vdekje terroristi në mes...

Dalin pamjet e tmerrshme/ Momenti kur qëllohet për vdekje terroristi në mes të Londrës

155
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Policia e armatosur ka qëlluar për vdekje një terrorist  në Londër, pasi dyshohej se ai mbante veshur një jelek me eksploziv.

Ngjarja erdhi pasi dy persona u qëlluan me thikë gjatë një përleshje në një rrugë në jug të Londrës.

Oficerët u nisën në vendin e ngjarjes jashtë një supermarketi në rrugën “Streatham” rreth orës 02:00 pas raportimeve për incidente.

Fotografitë nga vendi i ngjarjes tregojnë një trup të pajetë, me fytyrë poshtë në trotuar dhe me një thikë të madhe pranë tij.

---- ----
----
-----
-----