Ballina Lajme nacionale Dalin pamjet e të shtënave me armë në një fitnes në Gjilan

Dalin pamjet e të shtënave me armë në një fitnes në Gjilan

138
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjilan.

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në lagjen “Dardania 1”në qytetin e Gjilan.

Këto të shtëna janë dëgjuar në një fitnes të quajtur “Parajsa” ndërsa thuhet se nga një audi ngjyrë të zezë, është shtënë me armë zjarri.

Ende nuk dihet nëse ka persona të plagosur dhe arsyet e kësaj ngjarje, ndërsa Policia e Kosovës kanë qenë të paqasshëm.

---- ----
-----