Ballina Lajme Bota/Rajoni Dalin pamjet e rralla/ Ushtaret koreane kërcejnë dhe këndojnë para Kim Jong-un

Dalin pamjet e rralla/ Ushtaret koreane kërcejnë dhe këndojnë para Kim Jong-un

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Disa pamje të publikuara së fundmi, tregojnë një grup ushtaresh të Koresë së Veriut, që kërcejnë dhe këndojnë për “burrin e fuqishëm”, Kim Jong-un.

Të pajisur me mjete muzikore dhe me uniformë, gratë shihen teksa rrinë gati para despotit, i cili qëndron pas një tryeze.

Nuk dihet kur janë regjistruar këto pamje, por janë bërë publike nga mediat ditën e djeshme.

---- ----
-----