Ballina Lajme Bota/Rajoni Dalin pamjet/ Çfarë ndodh brenda avionit të lojtarit më të madh të...

Dalin pamjet/ Çfarë ndodh brenda avionit të lojtarit më të madh të pokerit (FOTO)

218
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dan Bilzerian është një lojtar i pokerit që publikon në Instagram jetën e tij të shthurur mes femrave, armëve, parave dhe pokerit. Miliarderi ka miliona ndjekës në Instagram që ëndërrojnë të kishin jetën e tij.

Dani është bërë i famshëm për stilin e tij të jetesës shumë të shfrenuar si “playboy”. Ai jeton në një nga suitat luksoze të një hoteli në Las Vegas.

Jetën e tij ai e promovon në rrjetin social Instagram, ku ndan me ndjekësit gjithë eksperiencat. Në të gjitha fotot që ai publikon në Instagram shfaqet i rrethuar nga shumë femra.

Në fotot e mëposhtme do të shihni se çfarë ndodh brenda avionit të tij.

---- ---- ----
-----