Ballina Showbiz Dalin pamjet, Azet përfshihet në një përleshje

Dalin pamjet, Azet përfshihet në një përleshje

122
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Azet përfshihet në një përleshje.

Granit Musa, i njohur për publikun shqiptar me nofkën, Azet mbrëmë ka performuar para fansave të tij në Prizren.

Mirëpo, duket se jo gjithçka ka shkuar mirë, pasi reperi është përfshirë në një përleshje.

Kjo është bërë e ditur në një video e cila është shpërndarë në rrjetin social.

Kënga e re e Azetit titullohet “Money Money” dhe pritet që të publikohet sot në ora 23:59. Ndryshe, “Ist es wahr” është projekti i fundit muzikor nga Azet në bashkëpunim me Zuna.

---- ---- ----
-----