Ballina Showbiz Dalin pamje të rralla kur “Hazani” ishte ne lidhje me “Sinanin”

Dalin pamje të rralla kur “Hazani” ishte ne lidhje me “Sinanin”

34
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dalin fotografi të rralla kur “Hazani” ishte ne lidhje me “Sinanin”.

Aktorja turke, Deniz Baysal e njohur për rolin e “Hazanit” në serialin “Zonja Fazilet”, në muajin shtaor do t’i jap fund beqarisë.

Ajo dhe këngëtari Barış Yurtçu dashurinë e tyre do ta kurorzojnë me martesë në muajin shtator. Sipas mediave turke, aktorja para disa viteve ishte në lidhje me aktorin që tek ne njiher si “Sinani” nga seriali “Hakmarrje e ëmbël”.

Dyshja raportohet se në viti 2016 i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi të çifit sa ishin në lidhje.

---- ----
-----