Ballina Showbiz Dalin pamje nga dasma e futbollistit të njohur kosovar

Dalin pamje nga dasma e futbollistit të njohur kosovar

41
SHPËRNDAJE

Futbollisti kosovar, Benjamin Kololli të hënën mbrëma kurorëzoi dashurinë e tij me martesë.

Kololli u martua me bukuroshen, Labentina Imerajn.

Në mesin e shumë të ftuarve, në dasmën e Kolollit të pranishëm ishin edhe futbollistët, Florent Hadërgjonaj, Mirlind Kryeziu, Hekuran Kryeziu etj.

Ndërsa, për astmosferen e mysafirëve të shumtë u kujdes këngëtari i mirënjohur, Meda.

Ai në instagram për ndjekësit e tij të shumtë publikoi pamje nga atmosfera e bukur e dasmës së Kolollit.

Benjamin Kololli është lindur më 15 maj të vitit 1992, është futbollist shqiptar i Kosovës, i cili luan si mesfushor për klubin zviceran Zurich dhe Kombëtaren e Kosovës.

-----