Ballina Showbiz Dalin fotot/ Martesa e fshehtë e Gold Ag, ja imami i njohur...

Dalin fotot/ Martesa e fshehtë e Gold Ag, ja imami i njohur që e kurorëzoi

1489
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Reperi i njohur shqiptar Gold AG i ka dhënë fund beqarisë. Ai u martua në fshehtësi të plotë më 5 mars dhe lajmin e bëri të ditur nëpërmjet një postimi në Instagram.

Ai një publikoi foto të dy duarve dhe në sy binin unazat. Nga ceremoni nuk doli asnjë foto, megjithatë imami Ahmed Kalaja, të cilin reperi Arian Agushi e kishte zgjedhur që ta kurorëzoj me një ceremoni fetare ka zbuluar disa foto.

----

Për partnere e Gold Ag nuk dihen shumë detaje, megjithatë në media thuhet se ata kanë shumë vite bashkë.

----- ----