Ballina Lajme Bota/Rajoni Dalin FOTOT/ Beqarët u harbuan më keq se të dashuruarit për Shën...

Dalin FOTOT/ Beqarët u harbuan më keq se të dashuruarit për Shën Valentin

56
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nuk është e thënë që të jesh çift që të festosh dhe t’ja kalosh mirë mbremjen e Shën Valentinit. Të rinjtë në këto foto tregojnë se festojnë më shumë kur janë beqarë

The Sun ka renditur fotot e të rinjëve britanikë që dine të festojnë dhe nuk kanë nevojë për një ditë të veçantë për të gëzuar dhe as për të qenë në çift. Ata tregojnë se ja kalojnë mirë edhe kur janë vetëm

---- ----
----
-----
-----