Ballina Lajme nacionale Dako sulmon Fevziun: Edhe ty të marrin në telefon zyrtarë shteti për...

Dako sulmon Fevziun: Edhe ty të marrin në telefon zyrtarë shteti për ndere!

54
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

I tensionuar përballë fakteve, Vangjush Dako e ka humbur qetësinë mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”,  teksa i është drejtuar edhe Blendi Fevziut.

Debati:

Dako: Edhe ty të marrin në telefon dhe të thonë mos nxirr këtë mos nxirr atë.

Fevziu: Nuk ka bythë njeri të më thotë mua mos e nxjerr këtë apo atë lajm.

Dako: Të kanë marrë në telefon zyrtarë shteti..

Fevziu: Ti e krahason këtë me një kriminel që të kërkon listat e zgjedhësve. Kjo të duket normale ty.

Dako: Keni përhap lajme në gjithë Shqipërinë

Favziu:  E kupton për çfarë skandali po flet..

Dako: Kur flas me ty flas për gjithë mediat

Fevziu: Po ndodh që të bëhen ngatërresa. Por të thotë njëri ma hiq këtë për ngjarje si kjo nuk ndodh.

---- ---- ----
-----