Ballina Showbiz Dajli i Almedës është rritur dhe i ka ngja babait, ja sa...

Dajli i Almedës është rritur dhe i ka ngja babait, ja sa i pashëm është ai

49
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ka disa javë që ai është bërë nënë.

Almeda Abazi njihet për bukurinë e saj, ajo u kurorëzua disa herë si Miss në Shqipëri. ‘Miss Albania’, ‘Miss Globe Universe’ dhe ‘Miss Tirana’ janë titujt e bukurisë së Almedës.

Ajo vazhdoi me karrierën në fushën e modës në Turqi me disa projekte në fushën e modelimit, shkruan Indeksonline.

Atje ajo u dashurua dhe u martua me burrin e tanishëm aktorin Tolgahan Sayisman me të cilin kanë një fëmijë.

E ajo po e shijon secilin moment me djalin e tyre Effhanin.

Almeda e ka publikuar një fotografi me djalin e saj duke bërë të ditur se ai i ka mbushur 40 ditë.

---- ---- ----
-----