Ballina Showbiz Dafina Zeqiri bën lidhjen e dashurisë serioze, zgjedh fjalët më të ëmbla...

Dafina Zeqiri bën lidhjen e dashurisë serioze, zgjedh fjalët më të ëmbla për “kunatën”

60
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar në rrjetet sociale. Çdo postim i tyre në rrjetet sociale kthehet menjëherë në lajm.

Së fundmi, duket se lidhja e dashurisë së dyshes është bërë serioze. Ka qenë Dafina, e cila ka uruar publikisht motrën e Dj Geek për ditëlindje.

Këngëtarja ka postuar në Instagram një foto të “kunatës” me fëmijën e saj, shoqëruar me një urim të shkurtër.

“Gëzuar ditëlindjen”, ka shkruar Dafina bashkë me një zemër të bardhë./abcnews.al

The post Dafina Zeqiri bën lidhjen e dashurisë serioze, zgjedh fjalët më të ëmbla për “kunatën” appeared first on Abc News.

---- ----
-----