Ballina Showbiz Dafina Zeqiri bëhet nuse, kaq bukur po i rri fustani i bardhë

Dafina Zeqiri bëhet nuse, kaq bukur po i rri fustani i bardhë

147
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për të gjithë.

Ajo po vazhdon me veprimtarinë dhe koncertet e saj në Kosovë, shkruan ORAinfo.

Dafi është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me fustan të bardhë dhe po duket tejet e bukur./ORAinfo/

---- ----
-----