Ballina Showbiz Dafina shfaqet nga Ibiza, zbulon trupin e saj të mbushur me…!

Dafina shfaqet nga Ibiza, zbulon trupin e saj të mbushur me…!

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është ndër këngëtaret me joshëse në estraden shqiptare.

Dafina Zeqiri së fundi ka qëndruar në Ibiza të Spanjës për të shijuar bukuritë që ka ky ishull.

Këngëtarja e njohur, ka sjellur poza joshëse dhe tejet seksi në bikini teksa ka zbuluar trupin plotë tatuazhe, shkruan Indeksonline.

Dafina dukej më në formë se kurrë më parë, derisa po relaksohej pranë një pishine.

Ndryshe, Dafina është mjaft aktive këtë sezon me koncerte dhe projekte të ndryshme, kënga e saj e fundit ‘Desole Por Favor’ erdhi në bashkëpunim me Dj e njohur francez Dj Hamida dhe Aymane.

---- ----
-----