Ballina Showbiz Dafina shfaqet e veshur me shumë stil, por flokët e saj morën...

Dafina shfaqet e veshur me shumë stil, por flokët e saj morën vëmendjen

28
SHPËRNDAJE

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për të gjithë.

Ajo po vazhdon me veprimtarinë dhe koncertet e saj në Kosovë, shkruan ORAinfo.

Dafi është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet sërish me një pamje të re dhe të veҫantë./ORAinfo/

-----