Ballina Showbiz Dafina pozon në bikini, tregon trupin e saj të mbushur me tatuazhe

Dafina pozon në bikini, tregon trupin e saj të mbushur me tatuazhe

54
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo cilësohet për stilin e saj të veçantë.

Për të qenë sa më afër fansave, këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është shumë aktive në rrjetin social Instagram me publikimin e fotografive dhe videove nga puna dhe përditshmëria e saj.

Me fotografitë e fundit që ka publikuar në Instagram, Dafina ka rrëmbyer vëmendje të madhe, shkruan rtv21.tv Këngëtarja ka treguar linjat trupore në bikini.

Ndryshe, këngëtarja vazhdon të jetë shumë e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore.

---- ----
----
-----
-----