Ballina Showbiz Dafina ndryshon sërish, do të befasoheni me pamjen e saj të re

Dafina ndryshon sërish, do të befasoheni me pamjen e saj të re

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për të gjithë.

Ajo po vazhdon me veprimtarinë dhe koncertet e saj në Kosovë, shkruan ORAinfo.

Dafi është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet sërish me një pamje të re dhe të veҫantë./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----