Ballina Showbiz Dafina dhe Dj Geek shkojnë në dasmë, ndajnë këtë moment intim me...

Dafina dhe Dj Geek shkojnë në dasmë, ndajnë këtë moment intim me ndjekësit

93
SHPËRNDAJE

E papritur, Barcelona largon mbrojtësin e djathtë

Dafina Zeqri është padyshim një prej këngëtareve më të dashura nga publiku shqiptar.

Këngët e saj janë hite të padiskutueshme që nga ato të parat, përcjell ORAinfo.

E papritur, Barcelona largon mbrojtësin e djathtë

Krahas muzikës, Dafinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një video ku tregon se ka shkuar në një dasmë me Dj Geek.

E nga atje ata shfaqen të përqafuar me njëri tjetrin./ORAinfo/

-----