Ballina Lajme nacionale Çun Lajçi e pyet Thaçin: A je more njeri normal?

Çun Lajçi e pyet Thaçin: A je more njeri normal?

61
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aktori mjaft i njohur nga Kosova Çun Lajçi përmes një statusi në “Facebook” ka bërë ironi me deklaratat e Hashim Thaçit për bashkimin kombëtar.

Lajçi shprehet se Thaçi shumë deklarata për bashkim ka bërë dhe të gjitha i duken si lojëra, ndërsa shtron pyetjen “a je normal?”.

Ja postimi i Çun Lajçit:

Hashim

A e ke kqyrë vetën n’sytë e bullicave ndonjiherë?

A din pse?

Se kishin me pallë mbas fjalimeve tua për Veriun Luginën e bashkimin me Shqipninë e kishin me baglua pa u ndalë. Pleh e kishin ba ket vend

A je more njeri normal?!?

---- ---- ----
-----