Ballina Showbiz ‘Çudit’ Mimoza, zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan që ka...

‘Çudit’ Mimoza, zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan që ka veshur

125
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mimoza Shkodra është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë e njohur në publik që në daljen e parë dhe që nga fillimi ishte shumë e përfolur në publik sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.

Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi e tani ata janë ndarë.

E duket se pas ndarjes po vjen gjithnjë e më tërheqëse.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan më të cilin zbulon më shumë se ç’duhet./ORAinfo/

---- ---- ----
-----