Ballina Showbiz ‘Çudit’ Almeda, në këtë gjendje e ka publikuar veten

‘Çudit’ Almeda, në këtë gjendje e ka publikuar veten

25
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Almeda Abazi është emri i modeles shumë të njohur shqiptare.

Ajo vazhdoi karrierën dhe jetën në Turqi ku tani është e martuar me aktorin e njohur, Tolgahan Sayisman, përcjell ORAinfo.

Para pak muajve ata u bënë prindër të një djali që e kanë quajtur, Efehan.

Gjatë kësaj kohe Almeda është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar disa foto ku përmes një aplikacioni ka bërë veten të duket shumë më e vjetër.

E me këtë pamje i ka besasuar fansat./ORAinfo/

---- ----
-----