Ballina Showbiz Cristiano Ronaldo do bëhet baba për herë të pestë? Ja foto e...

Cristiano Ronaldo do bëhet baba për herë të pestë? Ja foto e Georginës që po “çmend” të gjithë (FOTO)

323
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Futbollisti i njohur, Cristiano Ronaldo mund të bëhet baba së shpejti për herë të pestë!

----

Futbollisti i famshëm, Cristiano Ronaldo, mund të bëhet baba për herë të pestë! Dyshimet linden pasi partnerja e tij, Georgina Rodriguez, hodhi një postim në profilin e “Instagram”-it.

Modelja bukuroshe ka postuar një fotografi ku shfaqet seksi dhe në të shkruan: “Bebe vajzë”.

Kaq ka mjaftuar që në internet të qarkullojë lajm ku thuhet se 26-vjeçarja është në pritje të ëmbël dhe do të sjellë në jetë një vajzë.

Ende s’ka një reagim zyrtar nga çifti por sipas “The Sun”, Georgina mund të jetë në muajt e parë të shtatzënisë.

----- ----