Ballina Lajme nacionale COVIS-19: Katër të vdekur brenda 24 orësh

COVIS-19: Katër të vdekur brenda 24 orësh

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nga 566 testime të kryera 80 të infektuar

Ditëve të fundit kishte më pak të vdekur dhe të infketuar dhe ishte një ndiesi lehtësimi, mirëpo brenda 24 orëve të fundit ishin katër të vdekur nga koronavirusit, ndërsa nga 566 testime të kryera 80 të infektuar, një numër që e vazhdon shqetësimin.(E pergaditi -Valmira HOTI )./21Media

 

The post COVIS-19: Katër të vdekur brenda 24 orësh appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----