Ballina Lajme nacionale COVID-19: Tri viktima të reja gjatë 24 orëve të fundit

COVID-19: Tri viktima të reja gjatë 24 orëve të fundit

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

118 të infektuar dhe 50 të shëruar

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik, njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit kanë vdekur tre person nga Covid-19. Ndërsa, u konfirmuan edhe 118 raste të reja nga 828 mostra si dhe 50 të shëruar./21Media

The post COVID-19: Tri viktima të reja gjatë 24 orëve të fundit appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----