Ballina Lajme nacionale Covid-19 ndikoi shumë në bizneset në Istog?!

Covid-19 ndikoi shumë në bizneset në Istog?!

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pandemia Covid-19 dhe bizneset

Nga pasojat e pandemisë së shkaktuar nga Koronavirusi, bizneset private pësuan edhe në komunën e Istogut nga sjellim kronikën në vijim.(E pergaditi- Kujtesa BAJRAMI-FANA, kam era- Lulzim FANA)./21Media

 

The post Covid-19 ndikoi shumë në bizneset në Istog?! appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----