Ballina Showbiz Covid-19 “mbërthen” Ardit Gjebrean, moderatori zbulon zëvëndësuesit e tij

Covid-19 “mbërthen” Ardit Gjebrean, moderatori zbulon zëvëndësuesit e tij

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Lajmi i Fundit
Covid-19 “mbërthen” Ardit Gjebrean, moderatori zbulon zëvëndësuesit e tij

Ardit Gjebrea u infektua nga covid-19. Lajmin e bëri me dije nga vetë moderator, përmes InstagramStory. Gjebrea shkruan se mjekët i kanë kërkuar që të pushojë, ndërsa lajmëron se emisioni i tij do vazhdojë, por këtë herë me moderatorë të tjerë.

Ardit Gjebrea lajmëron se rubrika “Gjysma ime” dhe “Të panjohurit” do të drejtohet nga Enkel Demi, “Telebingo Shqiptare” nga Gentian Zenelaj dhe “Ka Një Mesazh Për Ty” nga Marsela Çibukaj. Gjebrea tha një javë më parë se e ka marrë qetësisht situatën pasi shqetësimi i vetëm që ka është temperatura. “Dita e dytë-pozitiv! Nuk po obobo-hem, sepse me temperaturë jo shumë të lartë jam.

E ç’mund të bëjë njeriu i mbyllur në shtëpi? Mendon gjithmonë për punën dhe në fakt, me gjithë vështirësitë që na përballi koha a zhvilloi instiktin e gjetjes së alternativës që në këtë rast do të thotë: E Diela Shqiptare do të zhvillohet të dielën sigurisht bashkë, por nga shtëpia”, shkruan ai.

Covid-19 “mbërthen” Ardit Gjebrean, moderatori zbulon zëvëndësuesit e tij
Ornela Celpica

---- ---- ----
-----