Ballina Lajme nacionale COVID-19: Asnjë viktimë dhe 42 infektime të reja

COVID-19: Asnjë viktimë dhe 42 infektime të reja

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gashi: Trendi i rënies së rasteve është i mirë

Lajmi i mirë është se brenda 24 orësh në Kosovë nuk ka asnjë të vdekur nga koronavirusi.

Raportet nga terreni tregojnë se ka një përmirësim të gjendjes epidemiologjike, por tashmë po bëhen përgatitje për përballje edhe me gripin sezonal. /21Media

The post COVID-19: Asnjë viktimë dhe 42 infektime të reja appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----