Ballina Lajme nacionale COVID-19: Asnjë viktimë, 46 raste të reja dhe 62 të shëruar

COVID-19: Asnjë viktimë, 46 raste të reja dhe 62 të shëruar

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gashi: Kemi rreth 520 raste aktive.-Ademi: Spitali i Ferizajt i është kthyer normalitetit.-Gashi: Respektimi i masave po jep rezultat.-Ademi: Jemi falënderues ndaj qytetarëve

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik, njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit nuk ka vdekur asnjë person nga Covid-19. Ndërsa u konfirmuan edhe 46 raste të reja nga 580 testime si dhe 62 të shëruar.(Teksti-Valmira HOTI, kamera-Gyner MUJA/21Media

The post COVID-19: Asnjë viktimë, 46 raste të reja dhe 62 të shëruar appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----