Ballina Lajme nacionale COVID-19: 47 të infektuar nga 560 testime, 113 të shëruar

COVID-19: 47 të infektuar nga 560 testime, 113 të shëruar

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Tre viktima të reja gatë 24 orëve të fundit

Tre të vdekur dhe 47 raste të reja me Covid-19, gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë. Ndërkohë, preokupim i institucioneve shëndetësorë në vend mbetet sigurimi I vaksinës kundër koronacirusit sapo ajo të dalë në treg./21Media

 

 

 

The post COVID-19: 47 të infektuar nga 560 testime, 113 të shëruar appeared first on RTV21.

---- ----
-----