Ballina Lajme nacionale COVID-19: 43 raste të reja dhe 123 të shëruar

COVID-19: 43 raste të reja dhe 123 të shëruar

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dy viktima të reja me Covid 19  gjatë 24 orëve

Dy viktima të koronavirusit janë shënuar gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. U konfirmuan edhe 43  raste të reja të infektimit dhe   123 të shëruar. Përvec koronavirusit Kosova në  vjeshtë pritet të përballet edhe me gripin sezonal./21Media

 

 

The post COVID-19: 43 raste të reja dhe 123 të shëruar appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----