Ballina Lajme nacionale COVID-19: 41 të infektuar nga 654 testime, 73 të shëruar

COVID-19: 41 të infektuar nga 654 testime, 73 të shëruar

10
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dy viktima të reja gatë 24 orëve të fundit

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik, njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit kanë vdekur dy person nga Covid-19. Ndërsa, u konfirmuan edhe 41 raste të reja nga 654 mostra të testuara, si dhe 73 të shëruar./21Media

 

 

The post COVID-19: 41 të infektuar nga 654 testime, 73 të shëruar appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----