Ballina Lajme nacionale Covid-19, 34 raste të reja dhe 122 të shëruar në Kosovë

Covid-19, 34 raste të reja dhe 122 të shëruar në Kosovë

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

34 raste të reja me Covid-19 janë janë konfirmuar në 24 orët  e fundit në Kosovë. Ndërsa, 122 persona e kanë fituar betejën me Covid-19.

 

The post Covid-19, 34 raste të reja dhe 122 të shëruar në Kosovë appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----