Ballina Lajme nacionale Coronavirus prek edhe Kamenicen, 1 i infektuar

Coronavirus prek edhe Kamenicen, 1 i infektuar

68
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sot ka shkuar numri 106 persona të prekur me koronavirus në Kosovë. Sot janë rezultuar 12 persona pozitiv, shkruan IndeksOnline.

Sipas njoftimit të IKSHPK-së, rastet pozitive janë raste kontakti, 5 prej të cilëve janë me vendbanim në Malishevë. 3 me vendbanim në Fushë Kosovë, 2 me vendbanim në Prishtinë, 1 me vendbanim në Mitrovicë dhe 1 në fshatin Topanicë të komunës së Kamenices./BujanociNet/

----- ----