Ballina Sport Conte: Na duhet kohë të ngjitemi në nivelin e Juventusit

Conte: Na duhet kohë të ngjitemi në nivelin e Juventusit

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Antonio Conte është i vetëdijshëm se ka marrë përsipër përgjegjësinë për ta rikthyer Interin në nivelet e dikurshme, por në të njëjtën kohë kërkon durim, sepse e ardhmja do ndërtohet gradualisht.

Në Itali është një skuadër si Juventusi, që ka ndërtuar shumë, e më pas vjen Napoli.

Me këtë dua të them se do të duhet kohë që të ngjitemi në këto nivele, nuk mund të ndërtojmë gradaçela brenda ditës.

Gjithsesi rruga jonë ka nisur dhe dëshirojmë të jemi të aftë të luftojmë kundër kujtdo”, ka deklaruar tekniku i zikaltërve.

The post Conte: Na duhet kohë të ngjitemi në nivelin e Juventusit appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ---- ----
-----